Transport żywych ryb

Ciężko wyobrazić sobie ekosystemy wodne bez ryb. To nieodłączny element rzek, stawów czy jezior, świadczący o dobrym stanie i czystości znajdujących się w nich wód. Ryby bowiem, w zależności od gatunku doskonale filtrują zawartość zbiorników, zjadając czy to nadprogramową roślinność, czy gromadzące się bakterie i glony. Liczebność narybku w zbiornikach wodnych można z powodzeniem uzupełniać za pomocą zarybiania.

Proponujemy Państwu transport żywych ryb umożliwiający zarybienie, uzupełnienie pogłowia lub zwiększenie różnorodności gatunkowej organizmów w Państwa akwenie. Dzięki usłudze profesjonalnego transportu mogą Państwo zakupić narybek w dowolnym miejscu, nie martwiąc się o jego bezpieczne dostarczenie. Dysponujemy nowoczesnymi zbiornikami o pojemności 1500 l, wyposażonymi w skuteczną izolację termiczną i system napowietrzania, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać bardzo wysoki poziom przeżywalności przewożonych osobników. Powierzając transport żywych ryb naszej firmie, mogą więc mieć Państwo pewność, że otrzymają usługę najwyższej jakości.

Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi w zakresie melioracji i tworzenia zbiorników wodnych. Transport żywych ryb to jedynie niewielka część naszej oferty. Z powodzeniem przystosujemy także Państwa staw lub jezioro do zarybienia, odmulimy je i pogłębimy, wykosimy i wygrabimy zbędną roślinność, zbudujemy zbiornik rekreacyjny, retencyjny lub hodowlany, zaaranżujemy nabrzeże lub stworzymy plażę wraz z elementami małej architektury wodnej. Przywrócimy równowagę w ekosystemie, powstrzymamy proces eutrofizacji.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń: 602 652 371