Budowa plaż oraz mała architektura wodna

Budowa plaży nad jeziorem

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, opracowaliśmy i wdrożyliśmy technologię budowy plaż w nawet najmniej dostępnych miejscach.

Czy jest coś lepszego od wypoczynku nad wodą? Zbiorniki wodne to wspaniałe tło zarówno do oddawania się błogiemu relaksowi, jak i do uprawiania licznych sportów i aktywności. Dzięki nowoczesnej technologii budowa plaży nad jeziorem, stawem czy innym zbiornikiem zgodnie z poszanowaniem przyrody jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Tyczy się to również elementów zaplecza rekreacyjnego, takich jak pomosty, przystanie czy slipy do wodowania łodzi. Kopanie plaż i inne prace z zakresu ich budowy to proces nieinwazyjny wobec środowiska naturalnego, pod warunkiem jednak, że przeprowadzany jest przez profesjonalistów.

Budowa plaż nad jeziorem to nasza specjalność. Zagospodarujemy brzeg każdego zbiornika wodnego, bez względu na to, czy jest on porośnięty trzcinowiskiem, czy też roślinnością podwodną z mulistym lub torfowym podłożem. Dla nas nie ma to znaczenia, zbudujemy piękną, stabilną, piaszczystą plażę z trwałym kąpieliskiem w każdym wybranym przez Państwa miejscu. Oddana do użytku plaża wtopiona w otaczający krajobraz jest kwintesencją tego, co daje nam natura.

Kopanie plaż nawet w trudno dostępnych miejscach nie jest dla nas zbyt dużym wyzwaniem, ze względu na doskonałą maszynerię i naszą autorską technologię. Jednocześnie oferujemy fachowe doradztwo w zakresie zalecanych prac i rozwiązań. Budowa plaży nad jeziorem czy innym akwenem to dla nas także zadanie, do którego podchodzimy całościowo. Stworzymy od podstaw estetyczną i funkcjonalną aranżację rekreacyjną, tworzącą harmonijną całość z otaczającą ją przyrodą.

Budowa plaż nad jeziorem, stawem czy rzeką to jedynie niewielka część oferowanych przez nas usług. Tworzymy również elementy małej architektury wodnej, tj. slipy do wodowania łodzi, pomosty, nabrzeża. Jeżeli jesteście Państwo posiadaczami całości lub fragmentu nabrzeża zbiornika wodnego i chcielibyście móc w pełni korzystać z jego walorów, nie tylko krajobrazowych, ale również rekreacyjnych, budowa plaż to oferta właśnie dla Was. Zapraszamy też do skorzystania z naszych kompleksowych usług w zakresie melioracji, rewitalizacji, odtwarzania i budowania zbiorników wodnych.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń: 602 652 371