Sztuczny zbiornik wodny

Własny staw lub oczko wodne to marzenie wielu naszych Klientów, które udaje nam się z powodzeniem dla nich realizować. Niekiedy naturze należy nieco pomóc i stworzyć sztuczny zbiornik wodny. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny, wydajny sprzęt pozwalają nam na tworzenie i odtwarzanie stawów i oczek wodnych wszędzie tam, gdzie pozwala na to stan wód gruntowych.

Tworząc sztuczny zbiornik wodny od podstaw, mogą Państwo sami zdecydować o jego charakterze czy aranżacji nabrzeża. Wykonać możemy dla Państwa zarówno staw z kąpieliskiem i piaszczystą plażą oraz pomostem, jak i dekoracyjne ogrodowe oczko wodne z różnymi gatunkami ryb, a wszystko to w duchu zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem przyrody i jej uwarunkowań. Nasz nowoczesny sprzęt, w tym wielofunkcyjna amfibia Truxor oraz koparki JCB o zasięgu ramienia do 17m, są w stanie odtworzyć lub zbudować od podstaw sztuczny zbiornik wodny w niemal każdych warunkach. Powierzając prace naszej firmie, mogą mieć więc Państwo pewność uzyskania najwyższej jakości usług.

Marzy się Państwu sztuczny zbiornik wodny? Podejmiemy się jego budowy od A do Z. Nasze prace wykonujemy kompleksowo, począwszy od projektu, poprzez wykonanie lub odtworzenie zbiornika i zagospodarowanie linii nabrzeża, aż po nasadzenie odpowiedniej roślinności, stworzenie siedlisk dla fauny i zarybianie. Przeprowadzimy także rewitalizację i adaptację każdego zaniedbanego zbiornika wodnego. Na każdym etapie prac służymy naszym doświadczeniem i fachową poradą, sugerując najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania. Pracujemy zarówno z przedsiębiorstwami, jak i osobami prywatnymi, na co dzień realizując marzenia i potrzeby naszych Klientów.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń: 602 652 371